Важливі питання клієнтів

Mutlu Image

Як обчислити свіжий акумулятор?

Вам необхідно навчитися розрізняти коди і дати випусків батареї, якщо Ви в цьому не розбираєтеся, то задайте це питання продавцк і попросіть його дати Вам на покупку найсвіжіший. Небезпечно купувати акб, який тривалий час зберігається в магазинах на складах і не заряджається.

На акумуляторах часто є наклейки, на яких відображено - місяць, рік і відвантаження партії з заводу. Буква відповідає р, А - це січень, В - лютий і т. Д. Ть січня 1999 рік, «С» - березня 2000 рік Буква «I» пропускається, так що «M» буде відповідати грудня.

Що таке CCA?

Це вказівка технічного параметра, який застосовується в промисловості з випуску АКБ для пояснення здатності акумулятора до запуску мотора в зимові періоди. Він буде обчислюватися в амперах ток, колторий товар гарантує протягом 30 секунд. Нова повністю заряджена 12-В акумуляторна батарея при температурі навколишнього повітря -18 ° С, а її напруга при цьому не опускається нижче 7,2 В. Чим вище буде у вас значення CCA, тим більше відповідно буде її пускова потужність. Чим більше буде цей критерій, тим довше Ваша машина зможе функціонувати в разі, якщо мотор відмовив.

Що значить резервна потужність?

Це здатність забезпечувати харчування машини при непрацюючому моторі змінного електрики або відмовив приводному ремені вентилятора. Резервна потужність буде відповідати числу хвилин протягом якого 12-акумуляторна батарея при 27 ° С може розряджатися з струмом 25 А, напруга при цьому не повинно опускатися нижче 10,5 А.

При виборі акумуляторної батареї остерігайтеся підробок!

Рекомендуємо купувати товар в спеціалізованих магазинах або у офіційних представників компанії. Наша фірма є офіційним представником реалізованих акумуляторів Mutlu в Україні!

Варіанти оплати:

Готівковий розрахунок. Ви можете оплатити Ваше замовлення готівкою при отриманні товару. Оплата готівкою актуальна виключно при доставці товару по Києву.

Безготівковий розрахунок. Ми є платниками ПДВ. Безготівковий розрахунок можна здійснити в касі відділення будь-якого доступного Вам банку. Замовлення буде доставлений після оплати за реквізитами нашого інтернет-магазину.